„Poruszenie Ciała” – warsztaty dla kobiet

„Poruszenie Ciała” – warsztaty dla kobiet

W procesie terapii czy też świadomie podejmowanego rozwoju, w pracy nad sobą bardzo ważne jest by mieć odwagę poruszać różne tematy, tłumione uczucia, rozpoznać  niezdrowe myślenie. Ważne jest by odważyć się coś powiedzieć o sobie by zobaczyć siebie z innej strony. Jest to proces bardzo uwalniający, uzdrawiający i rozwijający nas zarówno psychicznie jak i duchowo. Tak można popatrzeć również na świadome włączenie pracy z ciałem w proces poznania i zrozumienia siebie.

Wyrazem życia człowieka w ciele jest ruch wyrażony choćby minimalnie przez oddech.

Zapraszamy Panie, które do swojego procesu rozwoju psychicznego i duchowego pragną włączyć doświadczenie płynące z ciała.

Podczas warsztatów chcemy poruszyć nasze ciało aby je ożywić, poznać, zaakceptować i uwolnić od krępujących stereotypów myślenia o ciele, sobie, życiu, które blokują nasze siły witalne.

Chcemy doświadczyć poprzez ruch ciała, taniec, improwizację, pracę z metaforą prawdy o tym, że człowiek jest powołany do życia na ziemi  w ciele. Jezus Chrystus przyjął ludzkie ciało aby nam  przywrócić wolność i prowadzić nas do Ojca.

Termin: 15-18 luty 2018 

Zgłoszenia:

Biuro OAT:
Tel.: (+48) 22-785-22-08 (pon.- pt. godz.08.00-12.00 i 13.00-16.00)
Fax.: (+48) 22-785-23-25
e-mail: oat@kapucyni-wwa.opoka.org.pl
e-mail: oat_xl@wp.pl

danutadybowska@wp.pl    Tel 604 263 879