Rekolekcje dla Kobiet z Modlitwą Tańcem 20 – 23 kwietnia

Rekolekcje dla Kobiet z Modlitwą Tańcem 20 – 23 kwietnia

Zapraszamy serdecznie na Rekolekcje dla Kobiet z Modlitwą Tańcem w dniach 20 – 23 kwietnia.

Perełka i jej Kupiec

„Dalej, podobne jest królestwo niebieskie do kupca, poszukującego pięknych pereł.
Gdy znalazł jedną drogocenną perłę, poszedł, sprzedał wszystko, co miał, i kupił ją. [Mt 13,45-46]

Rekolekcje te będą czasem odkrywania i doświadczania kobiecej wartości, godności i piękna podarowanego nam przez Boga. We wspólnocie kobiet chcemy odkrywać, co tak PIĘKNEGO i DROGOCENNEGO widzi w nas Bóg, że był gotów oddać za nas WSZYSTKO – wykupić nas za cenę swojego życia i cierpienia. Co tak wartościowego Bóg zapisał w naszych kobiecych sercach stwarzając nas? Co Mu się tak bardzo podoba, że nas ciągle POSZUKUJE?

Bóg nas szuka, a my chowamy się, gubimy, przeżywając trudne doświadczenia życiowe. Boimy się odwzajemnić Jego Miłość. Niestety, często tak dzieje się, że wraz z trudnym doświadczeniem przychodzi krytyczne spojrzenie i ocena siebie samej… I często, nam kobietom, brakuje tej wiedzy, tej motywacji i jednocześnie afirmacji, aby WSTAĆ i dać się w pełni odnaleźć.

Przez rekolekcje przeprowadzą nas 4 postacie z Biblii: Ewa, Anna, Maryja, Maria Magdalena, ukazując cechy, które możemy odkryć w sobie. Bóg tak nas wyposażył, że każda kobieta posiada wiele pięknych cech. Poprzez taniec, który może stać się modlitwą, terapią, spotkaniem… w wolności będziemy mogły poczuć siebie, odkryć na nowo, jak cenne i piękne jest być kobietą. Chcemy odkrywać w sobie POKŁADY MIŁOŚCI, które dostałyśmy bezwarunkowo. Chcemy otwierać się na pokochanie siebie samej, aby pokochać innych. IM WIĘCEJ MIŁOŚCI, TYM WIĘCEJ MIŁOŚCI.

Nieważne kim jesteś, jaka jest Twoja historia życia, czym się zajmujesz lub ile masz lat.

Jeśli czujesz w sercu tęsknotę za poczuciem bycia piękną, drogocenną i kochaną

– taką, jaką widzi Cię Bóg – te rekolekcje są dla Ciebie.

PRZYJEDŹ!

Na rekolekcje zabierz ze sobą wygodny strój do zajęć z tańcem (legginsy, luźna koszulka, obuwie typu tenisówki) i chustę lub kocyk do otulenia (miękki welurowy lub polarkowy). Na Adorację przywieź piękny, wyjątkowy strój (sukienka, spódnica, mogą być wyjściowe buty, korale, kolczyki itp.)

 

Informacje :

Alicja: alicja.przedwiosnie@gmail.com,

Monika: 511 108 432

Koszt 240 zł (210 zł OAT + 30 zł zajęcia i organizacja).

Zapisy poprzez biuro OAT

Zajęcia rekolekcyjne poprowadzi Anna Pakos – kobieta od 47 lat ☺, szczęśliwa żona od 22 lat. Mama trójki dzieci: Piotrek 21 lat, Zuzia 13 i Michał 10. Z zawodu pielęgniarka, choć już nie pracująca w tym zawodzie. Wspólnie z mężem Zbyszkiem prowadzą kursy dla narzeczonych i konsultacje dla małżonków. Realizatorzy pomysłu BogaTa Rodzina – warsztaty, szkolenia, konferencje dla kobiet, mężczyzn, małżonków, rodziców – z dużym akcentem na ojcostwo.