Zakroczymskie Spotkania Rodzin i Dzieci

ZAKROCZYMSKIE SPOTKANIA RODZIN 6-9 Sierpnia

Nie ma zdrowienia bez rozwoju duchowego. Pragniemy wspólnie – całymi rodzinami – zdrowieć i rozwijać się w oparciu o doświadczenia nas wszystkich i wsparciu Ojców Kapucynów. Spotykamy się, aby realizować się w różnych formach przygotowanego programu. Będzie okazja do spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń, wsparcia.
/z informacji podanej przez Organizatorów spotkań/

Zgłoszenia przyjmuje biuro OAT .

Koszt: 300 zł.

Przedpłatę (połowa kosztów 150 zł) należy wpłacić na konto OAT z zaznaczeniem terminu spotkania najpóźniej 2 dni po zgłoszeniu w Biurze OAT. Brak terminowej przedpłaty skutkuje anulowaniem rezerwacji. Ośrodek nie zapewnia ręczników kąpielowych i kosmetyków. Nie ma zwrotów przedpłat.

 

ZAKROCZYMSKIE SPOTKANIA DZIECI I MŁODZIEŻY 24-27 Września

Spotkania dzieci i młodzieży skierowane są do dzieci z rodzin z problemem alkoholowym w przedziale wiekowym 12-17 lat.
Składają się na nie: praca w grupach, modlitwa, radosne (wspólne) spotkania, okazja do rozmowy z Opiekunami oraz Ojcami pracującymi w Ośrodku.
Zgłoszenia przyjmuje biuro OAT także drogą elektroniczną.

Koszt: 350 zł.

Przedpłatę (połowa kosztów 170 zł) należy wpłacić na konto OAT z zaznaczeniem terminu spotkania najpóźniej 2 dni po zgłoszeniu w Biurze OAT. Brak terminowej przedpłaty skutkuje anulowaniem rezerwacji. Ośrodek nie zapewnia ręczników kąpielowych i kosmetyków. Nie ma zwrotów przedpłat.