Oferta Ośrodka

  • Szkolenia merytoryczne z zakresu choroby alkoholowej i profilaktyki uzależnień

Organizujemy profesjonalne szkolenia z zakresu wiedzy o chorobie alkoholowej.
Nasz Ośrodek współpracuje z najlepszymi specjalistami terapii uzależnień, psychologami i psychiatrami, którzy rzetelnie przedstawią interesujące Państwa zagadnienie. Do wzięcia udziału w szkoleniu zapraszamy Gminne Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, szkoły gimnazjalne, średnie i wyższe oraz inne ośrodki.

Przykładowe zagadnienia: „Wpływ choroby alkoholowej na rodzinę”; „Psychologiczne skutki uzależnienia od alkoholu”; „Współuzależnienie”; „Dorosłe Dzieci Alkoholików”; „Przemoc w rodzinie” i inne. Jest możliwość negocjacji tematów.

Wystawiamy faktury i zaświadczenia o przebytym kursie.

Więcej szczegółów:
Biuro OAT
Tel./Fax: 22/785-22-08 (pon.- piątek  godz.09.00-14.00)
e-mail: oat.biuro@gmail.com 

  • Wypożyczenie domu rekolekcyjnego

Zapraszamy wspólnoty kościelne, stowarzyszenia, wspólnoty „dwunastokrokowe” i inne grupy do organizowania u nas swoich rekolekcji czy dni skupienia.

Możliwe jest zorganizowanie konferencji dla dużych grup (do 120 osób) lub kameralnej grupy (około 40 osób).

Posiadamy dwa samodzielne domy rekolekcyjne z kuchnią, stołówką, salą konferencyjną i kaplicą. Większy dom mieści 94 osoby, natomiast w mniejszym budynku możemy ugościć około 40 osób. Pokoje dwu/trzyosobowe z łazienką.

Ośrodek jest położony w pięknym klasztornym ogrodzie. Oprócz dużego terenu klasztornego, jest możliwość spaceru nad malowniczą doliną Wisły, czy w pobliskim Kampinosie. Ośrodek może służyć jako doskonała baza, by wyruszyć do Twierdzy Modlin, na Forty Pomiechowskie, Palmiry czy udać się do Warszawy (40 km)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej szczegółów:
Biuro OAT
Tel./Fax: 22/785-22-08(pon.- piątek  godz.09.00-14.00)
e-mail: oat.biuro@gmail.com

ZAPRASZAMY!